Hoşgeldiniz

TURK DELTA

TURK DELTA kompozit boru tasarımı, mühendislik, tedarik, prefabrikasyon, montaj, hidrotest, muayene, bakım ve onarım işleri konusunda sektörünün önde gelen isimlerinden biridir. Petrol ve Gaz, Su ve Denizcilik ve Açık Deniz endüstrilerinin güvendiği kompozit boru çözümleri tasarlıyor, tasarlıyor ve üretiyoruz.

team meeting
person graphic
reporting

Endüstri Odaklılığı

Sektöre ayak uydurarak ve sektöre dahil olarak Endüstri Odaklılığını sağlıyoruz. Sektördeki en iyi ekipmanı, malzemeleri ve bileşenleri kullanıyoruz ve Müşterinin tüm gereksinimlerini karşılayan veya aşan ürün ve hizmetler sağlamaya kararlıyız.

reporting

Kalite

Müşterilerimizin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayan veya aşan ürün ve hizmetleri sürekli olarak sunacağız. Çözümü mümkün olan en etkin maliyet ve en yüksek performansla bulmaya çalışıyoruz. Bu, tekliflerimizin mükemmelliğini garanti eder.

reporting

Emniyet

Şirket, güvenli yerler ve güvenli çalışma sistemlerinin sağlanmasını ve sürdürülmesini sağlayacak şekilde organize edilmiş ve sağlık ve güvenlik konusunda etkili planlar yapmaktadır. Amacımız personelimize kompozit boru sistemleriyle güvenli bir şekilde çalışmak için gereken bilgi ve eğitimi sağlamaktır.

reporting

Güvenilirlik

Şirketimiz müşterilerle ilişkilerde yüksek güvenilirliğe sahiptir. Üstün ve güvenilir müşteri hizmetleri sunmaya çalışırken dürüstlük ve şeffaflığı önceliklerimizin en üstüne koyuyoruz. Dürüst ve açık iletişimin önemine inanıyoruz

Neden biz

Birçok endüstrinin ve uygulamanın hayati bir parçası oldukları için boru üretiyoruz.

güç ve dayanıklılık

70%

80%

90%

Hakkımızda

Görevimiz

Avrupa ve Orta Doğu'da denizcilik sektöründe dünya standartlarında bir cam elyaf boru servis şirketi

Vizyonumuz

Cam elyaf boru sektöründe tasarım, mühendislik, prefabrikasyon, montaj, bakım ve onarım konularında çağdaş bir kuruluş olmak.

Kalite Politikamız

TURK DELTA kompozit boru tasarımı, mühendislik, tedarik, prefabrikasyon, montaj, hidrotest, muayene, bakım ve onarım işleri ile uğraşmaktadır. bu çalışma aşağıdaki yüksek beklentilerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda yerine getirilecektir:

Temel değerler

Dürüstlüğün müşterilerimiz ve ortaklarımızla ilişkilerimizin temelini oluşturduğuna inanıyoruz. Üstlendiğimiz her etkileşimde yüksek etik standartlara ve şeffaflığa bağlıyız.

hizmetlerimiz

Workspace Desktop

Mühendislik desteği

Türk Delta, mühendislik hizmetlerini kendi bünyesindeki imkanlarla ve uzman mühendislik ortaklarımızla işbirliği içinde sunmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır: Çeşitli tedarikçilerden kompozit boru bileşenlerinin tasarımı, üretimi, test edilmesi, amaca uygunluğu ve kabulü konusunda danışmanlık, teknik tavsiye ve inceleme Müşterinin projesini üretici veya iş sahalarında temsil etmek Hizalama sayfalarını, üretim ve izometrik kodlamayı, makara sayfalarını ve atölye zemini üretim çizimlerini kapsayan mühendislik çizimleri.

  • hazırlık

    Üretilmiş veya tamamlanmış bir boru sistemi, müşteriye atölye bağlantılarıyla birbirine bağlanan boru ve bağlantı parçalarından oluşan gruplar veya "makaralar" halinde teslim edilir. Boru hattının sahadaki yönlendirmesine uygun olan bu silindirleri oluşturmak için atölyede boruya flanş, dirsek, redüktör, te ve semer gibi bağlantı parçaları takılmaktadır. Hazır makaraların tedarik edilmesinin birçok avantajı vardır, çünkü sonuçta daha uygun maliyetli bir boru sistemi imalatı ve kurulumu sağlanır. Genellikle tüm bağlantıların %50-90'ı atölyede saha bağlantılarına göre daha hızlı ve daha düşük maliyetle yapılabilir.

  • kurulum

    Türk Delta Saha Hizmetleri ekibi, kompozit boruların profesyonel yerinde kurulumunu, muayenesini, test edilmesini, devreye alınmasını, bakımını, onarımını ve modifikasyonunu sağlar. Dinamik ekibimiz, bazıları Körfez İşbirliği Konseyi, Orta Doğu, Avrupa, Kuzey ve Doğu Afrika'da olmak üzere hem karada hem de denizde olmak üzere her yere konuşlandırılabilecek donanıma ve kapasiteye sahiptir. Türk Delta Saha Hizmetleri Departmanı, altyapı, belediye, petrol ve gaz, endüstriyel, offshore ve offshore sektörlerini kapsayan çeşitli pazarlar için fiberglas boru kurulumları gerçekleştirmiştir.

  • Bakım

    TurkDelta, boru sisteminin sağlığının ve bileşenlerinin durumunun izlenmesine olanak tanıyan boru sistemlerinin düzenli denetimini sağlar. Bu, potansiyel arıza yerlerinin anında onarım veya değiştirme için tanımlanmasına olanak tanır ve böylece müşterileri maliyetli, plansız kapatma ve onarımlardan korur. Kurulu boruları ve boru hattı bağlantılarını kapsayan düzenli denetim faaliyetleri sağlamak için uzun ve kısa vadeli bakım ve servis sözleşmeleri mevcuttur. Saha hizmetleri ekibimiz, bir boru sisteminin sağlığını değerlendirmek için geleneksel endüstri standartlarının yanı sıra gelişmiş denetim yöntemlerini ve tahribatsız testleri kullanır.

Ürün ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

Postane, Mah. Engineering SK. No. 28, Interior door No. 1 Tuzla, Istanbul, Turkey.

For any enquiry, Call Us: +905528395824